Kosmetologės Jūratės Paslaugos
Kosmetologės Jūratės Paslaugos
Kosmeceutikos priemonių linija Collagene 3D

Kosmeceutikos priemonių linija Collagene 3D

Kosmeceutikos priemonių linija Collagene 3D – vienintelė pasaulyje, kur kolagenas yra švariame, natūraliame (natyviniame) pavidale, trispiralinėje struktūroje. Todėl ir rezultatą, panaudojus šios linijos preparatus, galima pastebėti jau po pirmos procedūros. (momentinis efektas). Po procedūrų kurso išryškėja rezultatai, kurie išlieka labai ilgam laikui. Preparatų sudėtyje naudojama dvi kolageno rūšys, kurios pagal savo struktūrą labai artimos žmogaus kolagenui: išskiriamas iš gyvūnų, išskiriamas iš žuvų. Visa produkcija savo sudėtyje neturi harmonų, todėl neiššaukia nei pripratimo nei atmetimo efekto. Visos MEDICAL COLLAGENE 3D priemonės gaminamos farmacijos gamykloje atitinkančioje visus tarptautinius kokybės standartus ir sveikatos saugumo normas.

HYDRAMEMORY procedura

HYDRAMEMORY Procedura - Giliai drėkinanti antioksidacinė procedūra skirta veidui, kaklui ir iškirptės sričiai. Sudrėkina odą ir suteikia šilko švelnumo. Atkuria tankumą, maitinimą ir skaistumą. Padeda išvengti dehidratacijos ir pernelyg ankstyvo senėjimo. Suteikia unikalią ir labai malonią patirtį dėl specifinio kaukės tepimo šepetėliais ir išskirtinio veido masažo „Comfort Touch“.  REKOMENDUOJAMA:  Itin išsausėjusiai odai visus metus, ypač kai karšta arba ruošiantis būti saulėje. Idealiai tinka jaunuoliams arba tiems, kurių odoje atsiranda senėjimo požymių.

REMEDY JAUTRIAI ODAI procedūra

REMEDY JAUTRIAI ODAI  Procedūra - Atnaujinamoji, stiprinamoji ir raminamoji procedūra, be kvapiųjų medžiagų, rekomenduojama jautriai, gležnai ir linkusiai parausti odai. Išlygina ir atkuria apsauginį odos barjerą, jos poveikis – švelnus ir giminingas odai.  Taip pat gali būti gydoma 1 laipsnio rožinė. Atnaujina ir glotnina odą. Mažina paraudimą ir sudirgimą. Maitina ir stiprina odos barjerą.

Kontaktai

Adresas:
Karaliaus Mindaugo pr. 66-3 44351 Kaunas Lietuva
Telefonas:
+370 686 25323
El.paštas:
juraciukas29@yahoo.com
Gaukite kryptį

Darbo laikas

I-V 8:00-22:00
VI 8:00-16:00